Przystanki Online

Foris

Dzięki FORIS – Przystanki Online prowadzenie rejestru przystanków nie sprawia problemów. Zintegrowany, intuicyjny system umożliwia wprowadzanie uchwałowo przyjętych przystanków wraz ze wszystkimi wymaganymi atrybutami do jednej, wspólnej bazy danych. W efekcie usprawnia przepływ kompletnych danych pomiędzy jednostkami samorządów terytorialnych na każdym szczeblu, pozwalając na wymianę wykazów przystanków jednym, spójnym formacie.

System informatyczny dostarczany jest w formie usługi: nie trzeba martwić się o serwer, wdrożenie jest nieskomplikowane, konfiguracja systemu szybka i intuicyjna. Dostarczamy też cały sprzęt potrzebny do działania systemu, jak np. komputery (stacje robocze).

FORIS – Przystanki Online jest udostępniany bezpłatnie dla jednostek samorządu terytorialnego. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Informica Sp. z o.o., ul. I. Paderewskiego 8
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Tel./faks: (+48) 22 755 86 32, 22 755 80 65
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

FORIS – zarządzanie transportem publicznym – to nowy program dla urzędów koordynujących procesy związane z transportem publicznym. Pomaga w ewidencji i zarządzaniu dokumentami. W prosty, intuicyjny sposób umożliwia generowanie i wydawanie dokumentów związanych z zarządzaniem transportem publicznym.

Szkolenia

Firma Informica oferuje profesjonalne szkolenia z zakupionego oprogramowania.

Wdrożenia

Firma Informica wykonuje kompleksowe i profesjonalne wdrożenia zakupionego systemu.