Karta Miejska

Dzięki FORIS – Karta Miejska możliwe jest obsłużenie dowolnego systemu ulg dla mieszkańców, jak również prowadzenie kart lojalnościowych, czy używanie karty jako biletu w komunikacji miejskiej. System FORIS – Karta Miejska jest systemem otwartym: można w nim użyć kart o dowolnym standardzie, możliwa jest integracja ze wszystkimi systemami dla mieszkańców opartym o karty:

  • karty biblioteczne
  • karty basenowe / OSiR
  • karta dużej rodziny
  • karta seniora
  • rower miejski
  • bilet w komunikacji gminnej/miejskiej
  • integracja z kartami miejskimi innych miast
  • karta mieszkańca w postaci aplikacji mobilnej na system Android i iOS
  • komunikacja z mieszkańcami za pomocą aplikacji mobilnej (np. powiadomienia o terminach wydarzeń kulturalnych, terminach odbioru odpadów, itp.)

System informatyczny dostarczany jest w formie usługi: nie trzeba martwić się o serwer, wdrożenie jest nieskomplikowane, konfiguracja systemu szybka i intuicyjna. Wprowadzanie danych mieszkańca, fotografii, oraz wykonywanie nadruku jest bardzo proste. System spełnia wszelkie wymogi GIODO, odnośnie ochrony danych osobowych.

Weryfikacja ulg na karcie odbywa się przez standardowe czytniki NFC, a także przez urządzenia mobilne z wbudowanym czytnikiem NFC.

Dostarczamy też cały sprzęt potrzebny do działania systemu: komputery (stacje robocze), kamerki internetowe, drukarki kart plastikowych, czytniki oraz karty.

FORIS – Karta Miejska jest niedrogi we wdrożeniu i eksploatacji. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Stacja robocza

Składnik
Wymagania
Komputer i procesor
Procesor o częstotliwości 1,0 GHz lub wyższej
Pamięć
2 GB pamięci RAM lub więcej
Dysk twardy
10 GB wolnego miejsca lub więcej
System operacyjny
Microsoft Windows Vista lub nowszy
Łącze internetowe
1,5/1,5 Mb symetryczne lub szybsze
Sieć LAN
100 Mb lub szybsza (nie zalecana praca przez Wi-Fi)
Ekran
Monitor o rozdzielczości 1024 x 768 lub większej

FORIS – zarządzanie transportem publicznym – to nowy program dla urzędów koordynujących procesy związane z transportem publicznym. Pomaga w ewidencji i zarządzaniu dokumentami. W prosty, intuicyjny sposób umożliwia generowanie i wydawanie dokumentów związanych z zarządzaniem transportem publicznym.

Szkolenia

Firma Informica oferuje profesjonalne szkolenia z zakupionego oprogramowania.

Wdrożenia

Firma Informica wykonuje kompleksowe i profesjonalne wdrożenia zakupionego systemu.