Dokumenty

Nowy program dla urzędów koordynujących procesy związane z transportem publicznym. Pomaga w ewidencji i zarządzaniu dokumentami. W prosty, intuicyjny sposób umożliwia generowanie i wydawanie dokumentów związanych z zarządzaniem transportem publicznym.

FORIS to nowy program stworzony z myślą o urzędach marszałkowskich, starostwach powiatowych, urzędach miast i gmin. Jest przyjazny dla użytkownika, posiada polskojęzyczny, intuicyjny interfejs. Pracuje w oparciu o bazę danych Microsoft SQL Server. Jest dostosowany do wymogów Ustawy o ochronie danych osobowych, a także do aktualnych przepisów. Wszystkie aktualizacje programu uwzględniają wszystkie zmiany przepisów. 

FORIS umożliwia obsługę przedsiębiorców zgodnie z ustawą o transporcie drogowym i publicznym transporcie zbiorowym (wydawanie licencji, zaświadczeń, zezwoleń i zezwoleń na przejazdy pojazdów nienormatywnych oraz potwierdzeń zgłoszeń przewozów); tworzenie i zarządzanie bazą przedsiębiorców; ewidencjonowanie pojazdów i kierowców; zarządzanie bazą wniosków; rejestrację planowanych i zrealizowanych kontroli; generowanie raportów; ewidencjonowanie druków.

FORIS ułatwia tworzenie i zarządzanie bazą ośrodków szkolenia kierowców, ewidencjonowanie pojazdów szkoleniowych, instruktorów, wykładowców i egzaminatorów, planowanych i zrealizowanych kontroli, a także rejestrację kursantów, przeprowadzonych kursów na prawo jazdy oraz egzaminów wewnętrznych.

FORIS upraszcza tworzenie i zarządzanie bazą parkingów, odholowanych pojazdów oraz postępowań związanych z odholowanymi pojazdami; tworzenie i zarządzanie bazą stacji kontroli pojazdów, ewidencjonowanie diagnostów a także administrowanie planowanymi i zrealizowanymi kontrolami; wydawanie kart parkingowych oraz zarządzać bazą przyznanych i wydanych kart parkingowych.

System FORIS licencjonowany jest na moduły i stanowiska. Dopuszczalne jest zainstalowanie aplikacji klienckich na większej liczbie stanowisk niż wykupione, przy czym jednoczesna praca możliwa jest na takiej liczbie stanowisk, jaka została wykupiona.

Cena programu składa się z wartości za poszczególne moduły oraz za wybraną liczbę stanowisk (minimum jednego stanowiska i minimum jednego modułu).

Licencję można w dowolnym momencie rozszerzać, wykupując dodatkowe moduły oraz dodatkowe stanowiska.

Cena abonamentu uzależniona jest od liczby stanowisk, liczby zakupionych modułów, czasu trwania oraz daty zakupu ostatniego abonamentu.

Abonament uprawnia do:

  • Pobierania nowych wersji programu, wynikających zarówno ze zmian funkcjonalnych,
    jak i ze zmian przepisów prawnych;
  • Korzystania z konsultacji (przez telefon oraz e-mail) w godzinach od 8.00 do 16.00
    w dni robocze;
  • Zniżki na zakup nowych modułów programu i szkolenia.

Oferujemy usługę wdrożenia systemu u klienta. Cena ustalana jest indywidulanie.


W celu przygotowania oferty cenowej prosimy o kontakt z Biurem Obłsugi Klienta.
Dla posiadaczy wykupionego abonamentu proponujemy zniżki na zakup dodatkowych modułów. Nowe programy objęte są roczną gwarancją. Gwarancja obejmuje funkcjonowanie oprogramowania zgodne z jego dokumentacją.

Serwer

Składnik
Wymagania
Komputer i procesor
Procesor o częstotliwości 2,0 GHz lub wyższej
Pamięć
2 GB pamięci RAM lub więcej
Dysk twardy
50 GB wolnego miejsca lub więcej
System operacyjny
Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 lub nowszy, Windows Server 2003 R2 z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszy
Baza danych
Microsoft SQL Server 2008 R2 lub 2012 (instalator zawiera bezpłatną wersję MS SQL Server 2008 R2 Express)
Sieć LAN
100 Mb lub szybsza
Łącze internetowe
1 Mb

Stacja robocza

Składnik
Wymagania
Komputer i procesor
Procesor o częstotliwości 1,0 GHz lub wyższej
Pamięć
1 GB pamięci RAM lub więcej
Dysk twardy
1 GB wolnego miejsca lub więcej
System operacyjny
Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 lub nowszy
Sieć LAN
100 Mb lub szybsza
Ekran
Monitor o rozdzielczości 1024 x 768 lub większej

PortalOSK to narzędzie służące do wymiany informacji o kursach, egzaminach i profilach kandydatów na kierowcę pomiędzy ośrodkami szkolenia kierowców a urzędami wydającymi dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami mechanicznym.

Szkolenie dla użytkowników modułu Dokumenty

Szkolenie dla użytkowników modułu Przystanki